HAKKIMIZDA

EYTSOFT 2017 yılında İstanbul'da yazılım teknolojileri geliştirmek üzere kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren sektörde yer edinmeyi başarmıştır. Yerli piyasada ve uluslararası piyasada firma ve sektörlere özel yazılımlar üreterek büyümesini sürdürmektedir.
 
Başarısının temelinde yazılımın mühendislik disiplini ile üretilmesi etkin rol oynamaktadır. Yerli piyasanın devlerini müşteri olarak referanslarının arasına katılmasını sağlamıştır. Bu başarıyı farklı sektörel uygulamaların bayiliğini alarak yazılım portföyünü geliştirmeye devam etmektedir.
 
EYTSOFT, yazılım sektörünün alışagelmiş kurallarını bozarak tamamiyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını ve ürün geliştirmelerine devam etmektedir. Sizde EYTSOFT'un eşsiz müşteri deneyimine katılmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Çözümler

Teknolojinin farklı alanlarından yerli ve uluslararası iş ortağımız, küresel çapta uç teknolojiler alanında yetkin şirketimiz ile birlikte dijital dönüşümünüzde en güçlü çözüm ortağınızız.

Harika Ekip Çalışması

Birbirine entegre olmuş, iyi anlaşan ve hedefleri projenizin mükemmel olması olan bir ekiple çalışıyoruz.


Proje Yönetimi

Ekibimiz firmanızın amaç ve vizyonunu göz önünde bulundurarak yürüteceği süreç analizi çalışmaları ile proje yönetimi prosedür ve standartlarını oluşturmanıza yardım eder.


Bizimle İletişim Kurun

İhtiyacınıza en uygun plan sizi hemen arayalım!
Proje uzmanlarımız sizinle en yakın zamanda iletişime geçecektir.