SambaPOS V5 Lisansı (Kendin Konfigüre Et)
$249 + KDV
Tek Sefer Ödeme
Satın Al
SambaPOS V5 Lisansı (Ömür Boyu)
Sınırsız Terminal
Masaya Servis
Paket Servis
Özelleştirilebilir Raporlar
Stok & Maliyet Takibi
SambaPOS V5 Lisansı + Kurulum Hizmeti
$499 +KDV
Tek Sefer Ödeme
Satın Al
SambaPOS V5 Lisansı (Ömür Boyu)
Bir Ay Kurulum Desteği
Uzaktan Kurulum Hizmeti
Masa Dizaynı
Menü Dizaynı
Paket Servis Dizaynı
SambaPOS V5 Lisansı + Kurulum ve Yıllık Destek
$749 +KDV
Tek Sefer Ödeme
Satın Al
SambaPOS V5 Lisansı (Ömür Boyu)
Bir Yıl Destek
Uzaktan Kurulum Hizmeti
Masa Dizaynı
Menü Dizaynı
Paket Servis Dizaynı

Sık Sorulan Sorular

Nasıl lisans satın alabilirim?

SATIN AL düğmesine tıklayın, kayıt formunu eksiksiz doldurun. Mağaza sayfasını ziyaret edin ve satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, kredi Kartınız ile güvenli bir şekilde ödeyerek satın alımı tamamlayın. Satın aldığınız lisanslar hesabınıza otomatik olarak eklenecektir. Lisanslarınızı kb.sambapos.com adresindeki belgelerle etkinleştirmelisiniz.

SambaPOS V5 lisansımı nasıl etkinleştirebilirim?

Satın aldığınız V5 lisansınızı nasıl aktifleştireceğinize ait dokümana buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SambaPOS V5'i nasıl özelleştirebilirim?

Hızlı kurulum belgelerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz
Videosunu bu linkten izleyebilirsiniz.

SambaPOS V5'i hangi işletim sisteminde kullanmalıyım?

SambaPOS V5 bir Windows programıdır ve .Net Framework 4.5 ve üzeri bir Framework e ihtiyaç duyar. Bu sebeple Windows 7 Pro, veya Windows 10 işletim sistemi kullanmalısınız. SambaPOS’unuzu birden çok bilgisayarda çalıştıracaksanız MSSQL Express 2012 veya daha üstü bir sürüm SQL Server kurmalısınız.

Terminaller için ek lisansa ihtiyacım var mı?

Hayır, bir işletme içindeki sınırsız sayıda Windows bilgisayarı tek bir veritabanına bağlayarak ve tek SambaPOS V5 lisansı ile kullanabilirsiniz.
Dokümanlara ulaşmak için buraya tıklayın

Donanım için minimum gereksinimler nedir?

Tavsiye edilen minimum özellikler 15″ Dokunmatik ekran, J1900 işlemci, 4 GB Ram, 60 GB SSD disk ve ESC/POS özellikli termal yazıcılar.Doküman sayfasına gitmek için buraya tıklayın

Destek hizmeti nedir?

Bu hizmet, kurulum hizmetinden sonra başlar. Sistem değişiklikleri ve düzenlemeleriyle ilgili taleplerinizi ve sorularınızı eposta yoluyla iletebilirsiniz. Bir yıl boyunca personelimiz taleplerinize düzenlemek için yardımcı olur ya da gerekirse sisteminize uzaktan bağlanarak gerekli değişiklikleri yapar. Bir yıl sonra eğer ihtiyaç duyarsanız tekrar destek hizmeti satın alabilirsiniz. Fiyatlandırma detaylarını cp.sambapos.com da bulabilirsiniz. Bilgi almak için buraya tıklayın

Birden fazla SambaPOS V5 lisansı satın alabilir miyim?

Tabii ki, ama aynı hesapta değil. Lisans kaydı için e-posta kullanıyoruz, bu nedenle kullanılmamış ve geçerli bir e-postayla kaydolmalı ve cp.sambapos.com adresinde yeni bir lisans hesabı oluşturmalısınız.

Kurulum hizmeti dışında kalanlar nedir?

Özelleştirilmiş rapor yapılandırması, mutfak ekranı yapılandırması, müşteri ekranı yapılandırması, müşteri siparişi takip ekranı yapılandırması, personel giriş çıkış saati kontrolü yapılandırması, indirimli saat konfigürasyonu, reçete yapılandırması. Tüm bu hizmetleri cp.sambapos.com dan satın alabilir ya da kb.sambapos.com’daki destek dokümanları yardımıyla kendiniz yapmayı tercih edebilirsiniz.

Kurulum hizmeti nedir?

Kurulum hizmeti satın aldığınızda bir personelimiz sizinle iletişime geçecek, iş akışınız, menünüz, ve ürün özelliklerinizle ilgili bilgi talep edecektir. Taleplerinize göre veritabanınızı hazırlamaya başlayacaktır. Veritabanı konfigürasyonu 1 veya 3 gün sürebilir; sonrasında bilgisayarınıza uzak masaüstü bağlantısıyla bağlanacak ve sisteminizi aktif edecektir.

SambaPOS V5 lisansımı birden fazla yerde kullanabilir miyim?

Hayır. Her bir SambaPOS V5 lisansı bir veritabanında tek bir yer için çalışır. Birden fazla şubeniz veya işletmeniz varsa onlar içinde ayrı lisans almalısınız.

Bilgisayarımı değiştirmem gerekirse ne yapacağım?

Sorun değil. Sisteminizi SambaPOS V5’te yedekleyin, yedek dosyayı alın ve yeni PC’ye geri yükleyin. Cp.sambapos.com adresindeki “Anahtar Temizle” butonuna basmalı ve SambaPOS V5’i tekrar aktifleştirmelisiniz. Doküman sitesinden yardım almak için buraya tıklayın

Diğer SambaPOS ürünlerini nasıl satın alabilirim?

Tüm SambaPOS ürünlerini cp.sambapos.com adresinden satın alabilirsiniz. Kayıt olarak hesap oluşturmanız gerekmektedir. Kayıt olmak için buraya tıklayın

Destek hizmeti dışında kalanlar nedir?

Destek hizmetini kurulum hizmeti gibi kullanamazsınız. Kurulum hizmeti kapsamına giren hizmetler destek hizmeti içinde yer almaz. Destek hizmeti kurulum hizmetinden sonra başlar.

SambaPOS V5 Satın Al

Satın Al